Technická podpora prodeje - RAVEO - World of motion

Zobrazit menuSkrýt menu
Kariéra

Technická podpora prodeje

Pohni se z místa, protože svět je neustále v pohybu. Jedině spolu dokážeme ovládnout svět robotů a průmyslu 4.0. Spolu se svými ostřílenými kolegy – hrdiny, budeš mít jedinečnou možnost se proplétat světem nástrah v době průmyslové automatizace. V oboru pohonné techniky jsme považování za špičku v oblasti, proto se dostaneš k projektům, o jakých se ti v českých poměrech nesnilo. Staň se stabilní součástí našeho týmu hrdinů, vybuduj si u nás respekt a získej široké spektrum výhod!
Tvou náplní práce bude tvorba zajímavých nabídek pro projekty našich zákazníků a klientů. K tomu, aby jsi však vytvořil skvělou nabídku budeš muset provést i pár výpočtů a představit klientovi svůj záměr a návrh – kdyby totiž něco nefungovalo, jak má, pak ty budeš ten první, který bude muset nalézt řešení. Na oplátku ti nabízíme velice zajímavou práci s podílením se na projektech větších či menších formátů v oblasti průmyslu 4.0 v České republice i zahraničí, přístup k nejmodernějším technologiím a pravidelná školení v rámci růstu vlastní kvalifikace. Občerstvení na pracovišti a platové ohodnocení takové, kdy nebudeš muset hlídat každou korunu, je u nás samozřejmostí.

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání (strojní/automatizace výhodou)
  • aktivní osobnost s technickým rozhledem
  • komunikační schopnosti a reprezentativní vystupování
  • flexibilita
  • samostatnost a kreativní myšlení

Náplň práce

  • tvorba nabídek
  • výpočet a návrh pohonů
  • technická podpora prodeje

Nabízíme

  • práce v mladém a dynamickém týmu lidí
  • slušné platové ohodnocení
  • kontakt s nejmodernějšími technologiemi
  • školení u zahraničních dodavatelů

Další volné pozice