Volné pozice Archiv - RAVEO - World of motion

Zobrazit menuSkrýt menu

Pohni se z místa, protože svět je neustále v pohybu. Jedině spolu dokážeme ovládnout svět robotů a průmyslu 4.0. Spolu se svými ostřílenými kolegy – hrdiny, budeš mít jedinečnou možnost se proplétat světem nástrah v době průmyslové automatizace. V oboru pohonné techniky jsme považování za špičku v oblasti, proto se dostaneš k projektům, o jakých se ti v českých poměrech nesnilo. Staň se stabilní součástí našeho týmu hrdinů, vybuduj si u nás respekt a získej široké spektrum výhod!

Náplní tvé práce bude zejména vybudovat si dobré vztahy s klientem – toho dosáhneš pouze tak, že to co slíbíš, dodržíš. V tom ti zcela jistě pomohou naše rychlé dodací termíny, příznivé ceny a vysoká kvalita a šířka portfolia našich produktů. Nebudeš se však starat pouze o aktuální klienty, ale rozšíříš si své stávající zákazníky i o nové obchodní příležitosti, a je nám vcelku jedno jestli v Praze nebo ve Dolní Lhotě. Měl bys být rétor s kalkulačkou v hlavě a srdcem technika, který pojme všechny informace. Budeš prezentovat nejen produkty, ale i sebe, proto je bezchybné vystupování nezbytné. Očekáváme od tebe, že se nám svými výsledky i pravidelně pochválíš a na základě nich si u nás vybuduješ své pevné místo a uznání. Za to ti nabídneme vlastní automobil, dynamickou a perspektivní práci v Industry 4.0, nejmodernější technologie v tvém zbrojním arsenálu i k běžnému užití a platové ohodnocení takové, kdy nebudeš muset hlídat každou korunu.

Požadavky

Pracovní náplň

Nabízíme

Tvou náplní práce bude tvorba zajímavých nabídek pro projekty našich zákazníků a klientů. K tomu, aby jsi však vytvořil skvělou nabídku budeš muset provést i pár výpočtů a představit klientovi svůj záměr a návrh – kdyby totiž něco nefungovalo, jak má, pak ty budeš ten první, který bude muset nalézt řešení. Na oplátku ti nabízíme velice zajímavou práci s podílením se na projektech větších či menších formátů v oblasti průmyslu 4.0 v České republice i zahraničí, přístup k nejmodernějším technologiím a pravidelná školení v rámci růstu vlastní kvalifikace. Občerstvení na pracovišti a platové ohodnocení takové, kdy nebudeš muset hlídat každou korunu, je u nás samozřejmostí.